ГоловнаНовиниНовини Старокостянтинова
02.03 2014

Влада Старокостянтинівщини підвела підсумки минулого року

Влада Старокостянтинівщини підвела підсумки минулого року Підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району були підведені на лютневому засіданні районної держадміністрації. Проаналізував ситуацію у своєму виступі заступник голови РДА Микола Вовколуп.

Він відзначив, що закріпилася тенденція останніх трьох років – позитивна динаміка розвитку краю.

Стосовно показників економіки, зафіксовано зростання виробленої промислової продукції на 33,6% в порівнянні з попереднім роком: 47,3 мільйона гривень, що на 11,9 млн. більше, ніж у 2011 році.

У секторі сільського господарства підприємства виробили 371,7 млн. грн. продукції, темп росту валової продукції склав 104,6% в порівнянні з 2011 роком.

У розвиток економіки Старокостянтинівського району за 9 місяців 2012-го з усіх джерел фінансування надійшло 65 млн. грн. капітальних інвестицій. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій склав 1,4343 млн. доларів США, що на 442,5 тисячі доларів більше до початку 2012 року.

Експорт товарів за січень-вересень становив 3,1 млн. доларів, імпорт – 0,8 млн. доларів. Експорт перевищує імпорт в 3,8 раза.

На 8,5 млн. грн. збільшились надходження до бюджетів усіх рівнів за рахунок податків і платежів.

План по власних надходженнях виконано на 115,8%, або на 5,6 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Цей показник забезпечено усіма сільськими радами району.

Стосовно інфраструктури, то в селах району тривала робота по відновленню мережі зовнішнього освітлення, ремонтувалися дороги, криниці, дбали про благоустрій населених пунктів.

Завершено будівництво підвідного газопроводу до Деркачів, Кантівки, Берегель, Немиринець, Самчинець, Семиреньок (23,5 км). Вартість проектних робіт склала 4058,5 тисячі грн., фактично використано 3582,9 тис. грн. Закінчено будівництво внутрішніх мереж у 6 селах.

Також на засіданні було проаналізовано стан справ у бюджетних закладах та гуманітарній сфері. Всі слушні зауваження та пропозиції, висловлені при обговоренні соціально-економічного розвитку району було внесено до рішення з даного питання.
Переглядів: 1396

Комментарии (3):

ОтменитьДобавить комментарий