ГоловнаНовиниНовини Старокостянтинова
06.06 2013

В Старокостянтинові підпільно торгували італійським вином.

В Старокостянтинові підпільно торгували італійським вином.

Оперативники Міндоходів у Хмельницькій області в одному з магазинів Старокостянтинова вилучили півсотні пляшок вина та коньяку італійського виробництва без акцизних марок.

Орієнтовна вартість нелегальних міцних напоїв сягає декількох десятків тисяч гривень. Наразі правоохоронці встановлюють канали постачання контрабандної продукції.

На правопорушницю за зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку складено адміністративний протокол і на неї чекає штраф до 3400 гривень з конфіскацією незаконного алкоголю.

- Цей факт на часі є одним з результатів реалізації операції «Держкордон-2013» по захисту споживчого ринку нашого краю від різноманітного фальсифікату та контрабанди. Збитки від нелегального переміщення товарів через кордон мають не лише економічний характер, адже у деяких випадках йдеться й про загрозу для життя і здоров‘я людей від можливого вживання неякісних та шкідливих продуктів. Саме тому боротьбі з «чорним» імпортом сьогодні надається таке важливе значення у Міністерстві доходів і зборів України, – відзначає виконуючий обов'язки завідувача сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління регіонального представництва Міндоходів Сергій Дзюба.

Переглядів: 429

Комментарии (3):

ОтменитьДобавить комментарий