ГоловнаНовиниНовини Старокостянтинова
10.06 2013

Міліція застерігає подолян: на пляжах діють злочинці.

Міліція застерігає подолян: на пляжах діють злочинці.

Співробітники УМВС України в Хмельницькій області провели профілактичні рейди по місцях масового відпочинку подолян. Операція носила назву «Берег-2013».

Вже помічено, що в літній період, коли мешканці міста прагнуть вирватися на природу, в ліс або на узбережжя місцевих водойм, кількість правопорушень у цих зонах починає стрімко зростати. Крім нещасних випадків на воді, втомлених від задушливих міських квартир подолян підстерігають хулігани, кишенькові злодії, наркодилери і шахраї, здатні істотно зіпсувати запланований відпочинок.

Найбільше кримінальних подій зафіксовано на правому узбережжі Дніпра в Кам'янець-Подільському та Новоушицькому районах, а також на пляжах Блакитного озера, розташованого на території Ізяславського та Славутського районів.

Унікальний куточок Хмельниччини – Стара фортеця вимагає, мабуть, найбільшої уваги з боку правоохоронних органів, оскільки влітку сюди з'їжджається чимало іноземних туристів. Всього під пильним наглядом міліції сьогодні знаходяться 12 дитячих лікувальних установ, 50 пляжів, 127 паркових зон та 307 розважальних закладів, в тому числі барів, ресторанів, нічних клубів.

Під час рейду було затримано 46 громадян, які підозрюються у скоєнні злочинів різного ступеня тяжкості, починаючи від дрібних крадіжок і закінчуючи згвалтуванням і збутом наркотиків. Вилучено 20 одиниць гладкоствольної зброї. Ще 616 порушників скоїли не настільки небезпечні проступки, що підлягають тільки адміністративному стягненню: перебували в громадських місцях у нетверезому вигляді або ж скоїли насильницькі дії щодо членів своєї сім'ї.

Оскільки пляжний сезон тільки починається, правоохоронці планують зробити рейди регулярними, таким чином, захищаючи спокій і комфортний відпочинок співгромадян.

Переглядів: 528

Комментарии (3):

ОтменитьДобавить комментарий