ГоловнаНовиниНовини Старокостянтинова
10.06 2013

«Калинівка» прийняла перших відпочиваючих

«Калинівка» прийняла перших відпочиваючих

9 червня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Калинівка» Старокостянтинівської районної ради відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни. Привітати дітей з початком оздоровчого сезону завітали голова районної ради Іван Овчар та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Руслан Кривенький. На відкриття зміни приїхали 131 дитина, з яких 22 дитини з м.Полонне, а решта з Старокостянтинівщини. На святі були присутні батьки дітей та гості.

Звертаючись до дітей, Іван Овчар побажав їм зміцнення здоров'я, приємного та активного відпочинку, незабутніх і яскравих вражень. Оскільки літо – найвеселіша для дітей пора року, бо влітку найдовші та найцікавіші канікули. Вони дарують цікаві розваги та зустрічі, можна багато побачити нового та дізнатись цікавого. Також голова районної ради у свою чергу подякував працівникам табору за проведену роботу по підготовці закладу до початку оздоровчого періоду.

Як і годиться до свята, окрім гарних привітань та побажань, у цей день діти отримали й подарунки. За сприяння голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи введено в експлуатацію спортивний майданчик вартістю 60 тис. грн., який покращить літнє оздоровлення та дозвілля дітей. Приємним дарунком для дітей став і спортивний інвентар, який вручили Іван Овчар та Руслан Кривенький.

Мільйон для оздоровлення дітей

На оздоровлення дітей в цьому році сесією районної ради додатково виділено 300 тис. грн., ще понад 100 тис. грн. передбачено бюджетами сільських рад району. Також Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяються кошти з розрахунку 42 грн. на одну дитину в день. Загалом на всі оздоровчі зміни передбачено виділити більше 1 млн. грн.

На урочистій лінійці з нагоди відкриття першої табірної зміни відбулось представлення 5 загонів,  кожен з яких обрав собі назву та девіз.

Урочистості традиційно закінчилися багаттям та святковим феєрверком.

Переглядів: 544

Комментарии (3):

ОтменитьДобавить комментарий