Місту 445 років

Хочете розмістити свою інформацію в INTERNET? Тоді зв'яжіться з НАМИ!!!

Громадсько-інформаціний портал "Місто Старокостянтинів"

Влада

оновлення

19.12.06

 

повернутися на головну сторінку сайта

Сесія (ІХ пленарне засідання)
8 грудня в приміщенні Будинку Рад відбулася 9-та сесія міської ради. На сесійне засідання запросили керівників установ, організацій, підприємств, органів прокуратури, суду, відділу внутрішніх справ, ОДПІ, структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
Міський голова Микола Мельничук привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, закликав відкинути політичні амбіції і працювати на благо міста та виборців, а потому зачитав депутатські запити, на деякі з яких депутати отримали відповіді. З нагоди свята та за активну учать та підтримку молодіжних і дитячих програм міста грамотами та цінними подарунками нагородили депутатів Б.М.Поліщука та А.І.Демида. Міський голова повідомив також, що у міській раді згідно поданої заяви зареєстрована фракція «Наша Україна», у складі якої зареєстровано дев’ять депутатів.
А власне порядок денний 9-ї сесії налічував 31 питання. Отож, депутати затвердили звіт про роботу відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради за 11
місяців 2006 року, розпорядження міського голови, розглянули кілька питань, що стосувалися бюджету міста, а саме: «Про використання резервного фонду бюджету міста за 11 місяців 2006 року», «Про внесення змін до бюджету міста на 2006 р.» Довге обговорення та дискусії викликало питання «Про затвердження ставок орендної плати на землю». Вислухавши всі пропозиції, депутати врешті внесли зміни по декільком ставках, але з у сього видно питання ще буде допрацьовуватися у депутатських комісіях і ще раз виноситися на розгляд сесії.
Своїми рішеннями депутати затвердили Григорія Йосиповича Куця на посаді заступника міського голови – начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради, внесли зміни до рішення 2 сесії міської ради, поповнивши виконавчий комітет ще двома членами (І.З.Горда, головний лікар району, Г.Й.Куць, заступник міського голови). Затверджено також кількісний склад комісії з питань приватизації (9 чоловік). На сесії розглянуто і ряд інших питань, більшість з яких є земельними
 

Скликання 9-ї сесії міської ради

Керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування а Україні":
1. Скликати 9 сесію міської ради 8 грудня 200 року о 10 годині у приміщенні залу засідань РДА.
2. Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
– Про роботу відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради за 11 місяців 2006 року;
– Про затвердження розпорядження міського голови;
– Про затвердження звіту про використання резервного фонду бюджету міста за 11 місяців 2006 року;
– Про внесення змін до бюджету міста на 2006 рік;
– Про надання дозволу на підготовку матеріалів попереднього погодження для відведення земельної ділянки;
– Розгляд питань регулювання земельних відносин;
– Різне.
3. На сесію запросити голову районної ради, в.о. голови райдержадміністрації, керівників органів прокуратури, суду, відділу внутрішніх справ; ОДПІ; установ, організацій, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

М.Мельничук, міський голова
 

Сесія (VІ пленарне засідання)

На сесії міської ради

Офіційно
На сесії міської ради
15 вересня у великій залі Будинку рад відбулася шоста сесія Старокостянтинівської міської ради, що зібрала 32 депутатів, керівників установ, організацій, підприємств та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
Сесійне засідання розпочалося з розгляду депутатських запитів. Зокрема, депутатів хвилювали питання готовності навчальних закладів до нового навчального року, пасажирських перевезень по маршруту «Вокзал 2», підняття тарифів на тепло та інші.
А потому розпочався детальний аналіз і вирішення 30 питань порядку денного 6-ї сесії.
Відтак, депутати заслухали і затвердили звіт про виконання бюджету міста за 1-е півріччя 2006 року, розпорядження міського голови, внесли зміни до бюджету міста на 2006 рік, до рішень сесій міської ради, обговорили питання розподілу субвенцій на будівництво та придбання житла військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, звільненим у запас або відставку за станом здоров’я, віком, вислугою років та у зв’язку із скороченням штатів, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, членам сімей з числа цих осіб, які загинули під час виконання ними службових обов’язків, а також учасникам бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктах і вирішили, що житло для цієї категорії військовослужбовців буде саме будуватися; а також затвердили Програму запобігання загибелі людей на водних об’єктах м.Старокостянтинова на 2007-2008 рр.
Було вирішено ряд земельних питань, а саме про надання дозволу на підготовку матеріалів попереднього погодження для відведення земельної ділянки, про вилучення та надання земельних ділянок в оренду, про надання земельних ділянок в оренду юридичним та фізичним особам, про надання земельних ділянок у власність, тощо. Потрібно сказати, що, вирішуючи земельні питання, депутати надали дозвіл на облаштування нового авто ринку при в’їзді у місто, на будівництво котеджів та 5-типоверхового житлового будинку.
Ред.
 

Сесія (V пленарне засідання)

На сесії міської ради

4 серпня 2006 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулася 5 сесія Старокостянтинівської міської ради. Сесійне засідання розпочалося вчасно і зібрало 31 депутата міської ради. На сесію запросили керівників органів прокуратури, суду, відділу внутрішніх справ, ОДПІ, установ, організацій, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

На порядку денному стояло 24 питання. Втім, значна кількість їх була розглянута на депутатських комісіях, що сприяло швидшому розгляду та затвердженню.
Перший заступник міського голови В.В. Богачук доповідав про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 1-е півріччя 2006 року. Потрібно сказати, що це питання викликало жваве обговорення та показало небайдужість депутатів до життя міста.
Про затвердження «Положення про збір та парковку автотранспорту» мала слово начальник управління економіки виконавчого комітету міської ради Г.А.Зуб.
По ряду питань виступила заступник начальника управління освіти виконавчого комітету міської ради Т.В.Бондарчук. Зокрема, вона доповіла про забезпечення кадрами шкіл, дошкільних навчальних закладів, а також працевлаштування молодих спеціалістів; про готовність шкіл міста до нового 2006-2007 навчального року. В ході обговорення було створено комісію з депутатів та працівників управління освіти, яка зможе реально оцінити стан справ при підготовці до нового навчального року у закладах освіти.
По ряду земельних питань виступив начальник міського управління земельних ресурсів В.П.Козачук. По всіх питаннях, що стосувалися земельних ділянок, депутати, в результаті обговорення, прийняли відповідні рішення.
Про надання дозволу на підготовку матеріалів попереднього погодження для відведення земельних ділянок доповів Ю.М.Поліщук, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради. Своїми голосами депутати надали можливість для майбутнього будівництва 30-квартирного житлового будинку підприємством «Базис» та 5-поверхових будинків ПП «Кодекс» (м.Красилів).А це і нові квартири для мешканців, і благоустрій та краса нашого міста. Радує й те, що Міністерством оборони до комунальної власності міста було передано 6 об’єктів. Питання, про подальше використання будівель територіальною громадою міста, буде вирішуватись депутатськими комісіями та обговорюватись на наступних сесіях міської ради.
Про створення відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою і затвердження «Положення про відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою» доповіла керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.М.Яндзюк.
А взагалі, хочеться зазначити, що робота депутатів 5 сесії була організованою, виваженою, цілеспрямованою та результативною. А це значить, що доля нашого міста та його мешканців у надійних руках.
Ліля Потерба


 

Сесія (ІІІ пленарне засідання)

На сесії міської ради

Порядок денний 3-ї сесії Старокостянтинівської міської ради, яка відбулася 6 липня 2006 року у сесійній залі райдержадміністрації, налічував 25 питань, 14 з яких були земельними. На сесію запросили керівників органів прокуратури, суду, відділу внутрішніх справ, ОДПІ, установ, організацій, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
Депутати прослухали і взяли до відома інформацію «Про звіт про виконання бюджету міста за 1-й квартал 2006 року, затвердили розпорядження міського голови, (доповіла Л.І.Тимощук, в.о.начальника фінуправління виконавчого комітету міської ради, план роботи міської ради на 2 півріччя 2006 року (доповів міський голова М.С.Мельничук), ставки єдиного податку на нові види економічної діяльності (доповіла.А.Зуб, начальник управління економіки виконавчого комітету міської ради, Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2006-2011 рр. (доповіла Л.В.Михайлюк, завідувач відділу з питань охорони та раціонального використання природних ресурсів), проголосували за внесення змін до мережі установ та організацій, які отримують кошти з міського бюджету в 2006 році та про внесення змін до рішення міської ради від 15.06.2006р., призначили Сапчук Ірину В’ячеславівну на посаду редактора газети «Наше місто».
Жваве обговорення та конструктивні дискусії викликали питання про вилучення, надання в оренду і власність фізичним та юридичним особам земельних ділянок. Особливо зацікавилися депутати питаннями надання дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок та про надання дозволів на підготовку матеріалів погодження місця розташування об’єкту та розробку проектів відведення земельних ділянок. Своїми голосами депутати надали можливість для майбутнього будівництва двох заводів від кампанії «Каскад-Продакшин» на території Старокостянтинова – по переробці рапсу і виготовленні біопалива та по виготовленню лактози. А це для міста – і нові робочі місця, і поповнення у міський бюджет. Найбільше питань до представника кампанії, який проаналізував хід справи і розповів про майбутні підприємства стосувалися екологічної безпеки для жителів міста. Але відповідь про те, що заводи не забруднюватимуть навколишнє середовище, була вичерпною і змістовною, тому й депутати віддали свої голоси за майбутні заводи-новобудови.
А в цілому, слід відзначити, що робота депутатів на третій сесії була активною, організованою і результативною. Неозброєним оком було видно, що у сесійній залів зібралися люди, яким не байдужа долі міста і громади. Є надія, що гарний початок діяльності кожного із народних обранців.
Ірина Сапчук
 

Сесія (ІІ пленарне засідання)

На сесії міської ради

15 червня депутати міської ради 5 скликання зібралися у залі райдержадміністрації, що продовжити друге пленарне сесійне засідання. Питання порядку денного носили суто організаційний характер. Сесія, на яку прибула переважна більшість депутатів, розпочалася організовано і вчасно. Голова депутатської комісії з Регламенту доповів про зміни до Регламенту міської ради, за які й проголосували депутати.
Після цього міський голова Микола Мельничук зачитав протест прокурора щодо виборів секретаря міської ради. Справа в тім, що на першій частині пленарного засідання депутати шляхом відкритого голосування більшістю голосів обрали секретарем міської ради О.Д.Степанішина. Згідно Закону «Про місцеве самоврядування» секретар обирається шляхом таємного голосування. Отже, депутати скасували рішення другої сесії «Про обрання секретаря», затвердили зразок бюлетеня для таємного голосування і шляхом таємного голосування без запрошених, які чекали за дверима сесійної зали, ще раз підтвердили своє бажання бачити на посаді секретаря Олександра Дмитровича Степанішина. Більшість голосів він був обраний секретарем міської ради. І нехай це маленьке випробування і прихильність депутатів додасть новому секретарю впевненості у своїх силах.
Міський голова подав на розгляд депутатів кандидатури на посади заступників голови міської ради. Отож, більшість голосів затверджені: на посаду першого заступника міського голови – Володимир Васильович Богачук, на посади заступників з питань діяльності виконавчих органів ради – Віктор Леонідович Ніконішин (гуманітарна сфера), Василь Михайлович Бабюк (містобудівна сфера), Валентина Казимирівна Каменська (фінансова сфера). На посаду керуючого справами виконавчого комітету міської ради затверджена Валентина Миколаївна Янзюк.
Депутати затвердили також кількісний та персональний склад виконавчого комітету міської ради. До складу виконавчого комітету міської ради увійшли: М.С.Мельничук, О.Д.Степанішин, В.В.Богачук, В.М.Бабюк, В.М.Янзюк, В.Л.Нівконішин, В.К.Камінська, П.В.Коломієць, Н.І.Мусат, В.Г.Скоп, Н.Г.Муляр, І.М.Мініх, М.І.Носенко.
 

Сесія

НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Друга сесія Старокостянтинівської міської ради 5 скликання, що відбулася 6 червня 2006року у залі райдержадміністрації, розпочалася з двох приємних моментів. Голова МТВК В.В.Лисько вручив новообраним депутатам посвідчення і ще раз побажав депутатському корпусу плідної співпраці та порозуміння. Вітали того дня і засоби масової інформації Старокостянтинівщини – міський голова Микола Мельничук подарував журналістам квіти і виразив надію на те, що у Старокостянтинові преса буде об’єктивною і чесною, а тому й надалі матиме своїх читачів.

На порядку денному сесії стояло організаційних 14 питань, які депутати вирішили розглянути у два етапи. Отже, 6 червня було розглянуто вісім питань, інші перенесли на 15 червня. Депутати обрали лічильну комісію міської ради у складі пяти чоловік, секретаріат, до якого увійшло три депутати. Тривалим, але досить конструктивним було обговорення Регламенту міської ради, над яким працювала робоча група. Врешті – решт депутати віддали свої голоси за Регламент, який не суперечить чинному законодавству, та в процесі роботи ще буде відшліфовуватись спеціальною депутатською комісією. Між іншим, було затверджено Положення про постійні комісії і створено вісім постійних комісій міської ради 5 скликання: з питань стратегічного соціально-економічного і культурного розвитку міста, планування, обліку та зовнішньоекономічної діяльності; з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань бюджету, фінансів, цін, адміністративно-територіального устрою;з питань розвитку промисловості та підприємництва, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, харчування, транспорту і зв’язку; з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури та спорту; з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; з питань оборонної роботи, надзвичайних ситуацій, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, боротьби з корупцією та хабарництвом, відзначення державними нагородами України. Депутати затвердили голів депутатських комісій і перейшли до питання про обрання секретаря міської ради. Міський голова вніс на розгляд депутатів пропозицію обрати секретарем міської ради депутата від фракції БЮТ Олександра Дмитровича Степанішина, за котрого і проголосувало більшість депутатів.

На другій частині пленарного засідання будуть розглянуті питання про затвердження заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, про кількісний та персональний склад виконавчого комітету міської ради.

Сесія

«…Ми єдині в одному – обрані для добробуту жителів Старокостянтинова!» -

 у своєму виступі на першій сесії міської ради V скликання звернувся до новообраних депутатів міський голова Микола Мельничук
Депутатський корпус нового складу прибув на першу сесію
V скликання, що відбулася 10 травня 2006р. у приміщенні райдержадміністрації, майже у повному обсязі – 43 депутатиВітання із 45. З’явилися  на сесії й депутати минулого скликання, щоправда їхня активність була значно нищою –всього 17чол. Сесію міської ради відкрив голова міської територіальної комісії В.І.Лисько. Він оголосив рішення міської ТВК про результати виборів депутатів міської ради і міського голови в одномандатному виборчому окрузі №25 і побажав новообраним депутатам та міському голові розуміння і взаєморозуміння задля блага держави та міста.
Отець СтепанМикола Мельничук, що вдруге обраний міським головою Старокостянтинова, склав присягу посадової особи і отримав вітання від голови районної райдержадміністрації С.Фесуна та від всього виконавчого комітету міської ради. Початок діяльності нового депутатського складу освятив Настоятель Свято-Троїцького Храму протоієрей отець Степан.
Микола Мельничук подякув за плідну працю депутатам минулого скликання, секретар міської ради О.Беліцька вручила їм цікаві подарунки – диски з фотокартками робочих моментів минулих сесій. Таким чином, депутати минулого скликання склали свої повноваження, а новообрані депутати їх набули.
На першій сесії депутати розглянули два питання – затвердили робочу групу з підготовки Регламенту міської ради
Y скликання, до якої увійшли О.В.Бєліцька, В.В.Богачук, Г.М.Висоцький, М.І.Вовколуп, Т.І.Голюк, Г.В.Горда, О.В.Касприк, В.О.Кучер, О.В.Потерба, О.Д.Степанішин, А.М.Франко. Нова робоча група опрацює старий регламент, можливо, внесе зміни і пропозиції і подасть на розгляд наступної сесії.
Також депутати надали право на заставу майна підприємством «Тепловик». Друге питання стало нагальним для вирішення проблеми погашення заборгованості за газ і подачі старокостянтинівцям гарячої води, тому викликало жваве обговорення.
Сесійна залаУ своєму виступі міський голова Микола Мельничук звернувся до депутатів з проханням залишити позаду політичні пристрасті і розпочати и злагоджену роботу на благо громади міста. Детально зупинився міський голова на питаннях міського бюджету, найбільш актуальних проблемах розвитку міста, зваженого підбору кваліфікованих кадрів, що увійдуть до нового складу виконкому і т.п.
Перше сесійне засідання стало фінішем для депутатів минулого скликання і нелегким стартом для новообраного депутатського корпусу. Побажаймо ж їм удачі!

Ірина Сапчук

 

Встановлення результатів виборів депутатів міської ради у багатомандатному виборчому окрузі № 25

1. Бєліцька Олена Володимирівна – 1965 р.н.; секретар Старокостянтинівської міської ради (заступник міського голови); позапартійна; обрана від Народного Руху України; вул. Миру, 1/32, кв.19.
2. Близнюк Сергій Іванович – 1965 р.н.; командир авіа бригади, начальник Старокостянтинівського гарнізону в/ч А2502; позапартійний; обраний блоком «Наша Україна»; вул. Софійська,9, кв.81.
3. Блиску Євген Юрійович – 1963 р.н.; підполковник, начальник 42 Гарнізоного Будинку офіцерів; позапартійний; обраний Партією Регіонів; вул. Миру, 1/141, кв.144.
4. Богачук Володимир Васильович – 1954 р.н.; заступник міського голови; член «Народного Союзу Наша Україна»; обраний блоком «Наша Україна»; вул. 9 Січня, 6/4.
5. Бугера Анатолій Михайлович – 1951 р.н.; директор районного будинку культури; член Народної Партії; обраний Народною партією; вул. Миру, 1/147, кв.41.
6. Висоцький Георгій Миколайович – 1956 р.н.; зав. майстернею, приватний підприємець; член Української Народної Партії; обраний Українською Народною партією; вул. Закузьминська, 32.
7. Вовколуп Микола Іванович – 1951 р.н.; заступник голови райдержадміністрації; член «Народного Союзу Наша України»; обраний блоком «Наша Україна»; вул. Челюскіна, 10/1.
8. Возний Олександр Іванович – 1959 р.н.; директор УР ТОВ «Руслан і В»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Софійська, 19, кв.8.
9. Голюк Тетяна Іванівна – 1977 р.н.; приватний підприємець; член Партії Регіонів; обрана Партією Регіонів; вул. Попова, 19, кв.39.
10. Горда Ганна Устимівна – 1958 р.н.; заступник начальника управління праці та соціального захисту; член Народної Партії; обрана «Народним блоком Литвина»; пров. Челюскіна, 3, кв.3.
11. Гудим Надія Феодосіївна – 1947 р.н.; вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №7; член «Партії захисників Вітчизни»; обрана «Блоком Юрія Кармазіна»; вул. Прокоп’юка, 3, кв.112.
12. Демид Анатолій Іванович – 1970 р.н.; директор мережі магазинів «Ясен»; член КУН; обраний блоком «Наша Україна»; вул. Єссенська, 6, кв.197.
13. Дронюк Тетяна Віталіївна – 1972 р.н.; регент Різдво-Богородичної церкви; член Партії Регіонів; обрана Партією Регіонів; вул. Миру, 11/1.
14. Єгіазарян Анатолій Олександрович – 1944 р.н.; пенсіонер; член КПУ; обраний КПУ; вул. Миру, 1/142, кв.42.
15. Касприк Олег Васильович – 1951 р.н.; директор фонду соціального страхування; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Есенська, 6, кв.119.
16. Ковальський Володимир Миколайович – 1959 р.н.; директор ЗАТ «Базис»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Толстого, 15/2.
17. Конон Микола Григорович – 1950 р.н.; полковник запасу; член Партії Регіонів; обраний Партією Регіонів; вул. Софійська, 9, кв.107.
18. Куць Григорій Йосипович – 1955 р.н.; директор ТОВ «Старокостянтинівського цукрозаводу»; член Народної Партії; обраний «Народним блоком Литвина»; вул. К.Острозького, 17, кв.15.
19. Кучер В’ячеслав Олександрович – 1954 р.н.; директор державного підприємства «Завод залізобетонних шпал»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Шолом-Алейхема, 16.
20. Лавренюк Олена Максимівна – 1961 р.н.; провідний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради; член Партії Регіонів; обрана Партією Регіонів; вул. Ессенська, 6, кв.357.
21. Лисенко Ігор Володимирович – 1967 р.н.; директор приватного підприємства «Євробуд»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Миру, 1/9, кв.1.
22. Мажара Ганна Миколаївна – 1943 р.н.; завідуюча терапевтичним відділенням ЦРЛ; член Народної Партії; обрана «Народним блоком Литвина»; вул. Прокоп’юка, 3, кв.99.
23. Максимов Микола Михайлович – 1959 р.н.; приватний підприємець; »; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. І.Франка, 37, кв.136.
24. Миро ненко Леонід Васильович – 1953 р.н.; пенсіонер; член КПУ; обраний КПУ; вул. Софійська, 9, кв.36.
25. Нарожний Сергій Сергійович – 1945 р.н.; керівник виконкому міської організації політичної партії «Народний Союз Наша України»; член «Народного Союзу Наша України»; обраний блоком «Наша Україна»; пров. Челюскіна, 4, кв.5.
26. Омельченко Володимир Вікторович – 1971 р.н.; приватний підприємець; член УСДП; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Миру, 1/4, кв.2.
27. Перепелиця Леонід Михайлович – 1970 р.н.; приватний підприємець; Член Народного Руху України; обраний Народним Рухом України; вул. Горбачова, 23.
28. Петрук Юрій Петрович – 1978 р.н.; лікар-хірург районної лікарні; позапартійний; обраний Соціалістичною партією України; вул. Ворошилова, 2/1.
29. Поліщук Борис Михайлович – 1971 р.н.; директор ТОВ «Агрослуч»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. В.Барки, 31.
30. Поліщук Микола Миколайович – 1957 р.н.; директор підприємства «Тепловик»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Попова, 19, кв.20.
31. Потерба Олена Віталіївна – 1970 р.н.; приватний підприємець; член «Партії захисників Вітчизни»; обрана «Блоком Юрія Кармазіна»; вул. К.Острозького, 13, кв.25.
32. Прокін Володимир Сергійович – 1970 р.н.; приватний підприємець; член УСДП; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Миру, 1/3, кв.3.
33. Рибицька Надія Василівна – 1952 р.н.; тимчасово не працює; член КПУ; обрана КПУ; вул. 1 Травня, 19.
34. Семенюк Любов Теодозіїна – 1955 р.н.; лікар-невропатолог ЦРЛ; член «ВО Батьківщина»; обрана «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Комсомолка, 14, кв.14.
35. Скрижевська Тетяна Михайлівна – 1960 р.н.; директор ЗОШ №8; член Української Народної Партії; обрана Українською Народною Партією; вул. Калініна, 5.
36. Степанішин Олександр Дмитрович – 1974 р.н.; приватний підприємець; член УСДП; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Миру, 1/141, кв.13.
37. Сусь Володимир Володимирович – 1956 р.н.; хірург-стоматолог стоматологічної поліклініки; позапартійний; обраний «Блоком Юрія Кармазіна; вул. Комсомольська, 12, кв.8.
38. Таєнчук Віталій Павлович – 1972 р.н.; директор сел.-ферм. господарства «Віталій»; член «ВО Батьківщина»; обраний «Блоком Юлії Тимошенко»; вул. Миру, 1/143, кв.17.
39. Франко Анатолій Михайлович – 1968 р.н.; директор Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Партії Регіонів; обраний Партією Регіонів; вул. Попова, 30/3, кв.16.
40. Чесаков Сергій Анатолійович – 1965 р.н.; заступник головного лікаря ЦРЛ; член «Народного Союзу Наша України»; обраний блоком «Наша Україна»; вул. Попова, 20, кв.68.
41. Шевчук Юрій Миколайович – 1957 р.н.; голова правління рай СТ м.Старокостянтинів; член «Народного Союзу Наша України»; обраний блоком «Наша Україна»; пров. Челюскіна, 4, кв.15.
42. Шпак Володимир Васильович – 1951 р.н.; начальник автостанції; член «Народного Союзу Наша України»; обраний блоком «Наша Україна»; пров. Челюскіна, 2.
43. Щербань Надія Михайлівна – 1952 р.н.; начальник управління освіти виконкому міської ради; член «Народного Союзу Наша України»; обрана блоком «Наша Україна»; пров. 3 Лісний, 13.
44. Юзюк Микола Васильович – 1954 р.н.; директор заводу КПУ; член СПУ; обраний СПУ; пров. Челюскіна, 4, кв.9.
45. Якобчук Олександр Петрович – 1975 р.н.; тимчасово не працює; член партії Регіонів; обраний Партією Регіонів; вул. Тельмана, 57.
 

 

повернутися на головну сторінку сайта

Авторське право © 2006  Всі права захищені

Копіювання матеріалів дозволено тільки з видимим посиланням на джерело: https://starokostyantyniv.com

Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією ЗАО "SpaceWeb" (м.Санкт-Петербург, Росія)