Староконстантинов Старокостянтинів Starokostyantyniv

Місту 445 років

Хочете розмістити свою інформацію в INTERNET? Тоді зв'яжіться з НАМИ!!!

Громадсько-інформаційний портал "Місто Старокостянтинів"

Культура

оновлення

25.02.07

 

повернутися на головну сторінку сайта

В місті розташовуються Кінотеатр Мир, Будинок культури, Будинок офіцерів, Центр Культури і відпочинку, Міський музей,   музей воїнам- афганцям, Галерея виставка художніх робіт, Районна   бібліотека та ін.


Відділ культури виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради був створений 2 січня 2002 року. Завідувач відділу культури Муляр Василь Ігорович.

Основними завданнями відділу є забезпечення умов для професійного музичного, театрального, хореографічного, циркового, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і самодіяльної творчості, кіно і фотомистецтва, народної художньої творчості, культурного дозвілля населення.

В підпорядкуванні відділом знаходиться дитячі музична та художня школи, в яких навчається більше 500 учнів, міський будинок культури, при якому діють такі колективи, як:
- муніципальний духовий оркестр «Болохівська Сурма»;
- міський хор «Доброслав»;
- вокально-інструментальний ансамбль «Перлина»;
- чоловічий вокальний ансамбль «Козаки»;
- танцювальні ансамблі.

Муніципальний духовий оркестр.

 Муніципальний духовний оркестр

Колектив оркестру виступав з різноманітними концертними програмами, а також приймав участь у фестивалях, конкурсах. В 1996-1997 роках брав участь у міжнародному фестивалі духової музики «Сурми» в м. Рівному, де отримав диплом І ступеня, звання лауреата, а також нагороджений кубком «Золота Сурма»
У 2001 році оркестр був запрошений до Франції та Інтернаціональні фестивалі духової музики. В містах Сом юр, Альбервіль та інших з успіхом відбулися виступи колективу.
На сьогодні – це зрілий колектив, який має своє творче кредо, різноманітний репертуар, що не залишає байдужим жодного слухача.

Уже 40 років пропагує українську пісню та народні традиції народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Дзвіночок».
Колектив прийняв участь в багатьох обласних святах, мистецтво Подільського краю представляв у Дагестані, був неодноразовим учасником звітних концертів Хмельницької області в палаці «Україна» (м. Київ).
На сьогоднішній день колектив має назву муніципальний ансамбль ім. Володимира Ножки.

У перші роки незалежної країни, в 1992 році викладачами дитячої музичної школи був створений ансамбль духовної музики «Хорал». Основною програмою і метою цього колективу було духовне відродження української нації, пропаганда світової та української духовної музики.
Ансамбль «Хорал» співає в усіх храмах м. Старокостянтинова, є постійним учасником обласних свят духовної музики, бере участь в концертних програмах міста, користується любов’ю і шаною жителів міста, передає неповторну красу світової та української духовної музики. Пісня нас єднає зі всіма святими, з ангельськими хорами – щоб проспівати разом хвалу Господу.

Минуло лише дев'ять місяців з часу створення аматорського хору «Доброслав». За цей досить короткий термін колектив досягнув певних вершин у виконавській майстерності. Він є активним учасником усіх культурно-мистецьких заходів міста. Кожну концертну програму розпочинає і завершає саме муніципальний хор.
В репертуарі колективу твори як української класики, так і сучасних композиторів. Але, звичайно, домінує українська народна пісня в перекладі для мішаного хору. Кожен твір у виконанні цього колективу задаровує глядача, торкається найпотаємніших струн його душі.

Вже рік, як почала працювати дитяча громадська організація спортивно-танцювальний клуб «ТВІСТ». Молодий клуб спортивного танцю досить потужно ввійшов в життя нашого міста. Проведення на високому професійному рівні турнірів, участь у турнірах обласного та всеукраїнського та міжнародного рівня, маса бажаючих займатися у клубі – ось коротка характеристика клубу «ТВІСТ».


Вокально-інструментальний ансамбль «Перлина» заснований у червні 2005 року. Вперше виступив 7 липня 2005р. Соліст ансамблю – Повар Тетяна Іванівна. На теперішній час являється студенткою Хмельницького музичного училища ім.. В. Заремби.
У її виконанні звучать як українські народні пісні, так і власні пісні.
Керівник – Вилавський Юрій Юрійович.

Зразковий художній танцювальний колектив “Арабеск“ створений 1996 р. у складі зразкового фольклорного гурту “Подоляночка“, став самостійним 2001 року.
Зразковий художній танцювальний колектив “Арабеск“ – це переможці міських, районних конкурсів-оглядів художньої самодіяльності. Його вихованці приймають активну участь у культурному житті міста.
У репертуарі колективу танці народів світу, класичні та естрадні композиції.

Народний художній фольклорний гурт «Подоляночка» створений 1987 року. В репертуарі колективу пісні, обряди, музика, записані від жителів Поділля та Волині.
Костюми, в яких виступають юні співаки та музиканти, виготовлені майстрами кінця XIX початку XX століть.
Гурт «Подоляночка» приймає участь в багатьох Всеукраїнських , Міжнародних фестивалях, а також у культурному житті міста.
У 2002 році йому присвоєно звання «Народний художній колектив».

 

Якщо ваших реквізитів немає в переліку, зв'яжіться з адміністратором проекта.


 

Платежная система RUpay - E-Gold, WebMoney, MoneyBookers, PayCash

 

повернутися на головну сторінку сайта

Авторське право © 2006-2007  Всі права захищені

Копіювання матеріалів дозволено тільки з видимим посиланням на джерело: https://starokostyantyniv.com

Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією ЗАО "SpaceWeb" (м.Санкт-Петербург, Росія)