МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!!!

 

Ірина Сапчук, редактор газети «Наше місто»

Ірина Сапчук, редактор газети «Наше місто».

Народилася 6 квітня 1974 року у м.Старокостянтинові. Закінчила факультет журналістики Київського державного університету. Працювала завідувачем відділу соціальних проблем редакції газети «Життя Старокостянтинівщини», Впродовж 10 років працювала редактором газети «Новини Поділля». З 2006р. – редактор газети «Наше місто». Член спілки журналістів України.

Леся Гусарчук, заступник редактора газети «Наше місто»

Леся Гусарчук,

заступник редактора газети «Наше місто».

Народилася 1 серпня 1982 року. Закінчила гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія». Працювала у телекомпанії «Поділля-центр». З 2003 року – завідувач відділу газети, з 2005 року – заступник редактора.

Анна Музика-Галазюк, журналіст газети «Наше місто»

Анна Музика-Галазюк,

журналіст газети «Наше місто».
Народилася 3 квітня 1983 року у м. Добромиль Львівської області. Навчалася у Кам’янець-Подільському училищі культури, на спеціальності декоративно-прикладне мистецтво, паралельно відвідувала школу іконопису та курси комп’ютерної графіки та дизайну. У 2005 році закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв у м. Києві та отримала диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності соціолог та викладач соціології. А напередодні Нового 2007 року захистила диплом магістра. З 2004 року - журналіст газети «Наше місто».

 

 

 

 

 

 

Василь Дацюк, журналіст газети «Наше місто»

Василь Дацюк,

журналіст газети «Наше місто».

Народився 8 квітня 1961 року. Школа, служба в армії. У 1987 році закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка. З 1987 по 2000 рік працював редактором районного радіомовлення та редактором районного телебачення. З 2006 року – журналіст газети «Наше місто».
 

 

 

 

 

 

Надія Богачук, дизайнер газети «Наше місто»

Надія Богачук,

дизайнер газети «Наше місто».

Народилася 24 січня 1982 року. Закінчила видавничо-поліграфічний факультет Національного технологічного університету України «КПІ». Працювала менеджером в Українському видавничому домі «Галицькі контракти». З 2006 року – дизайнер газети «Наше місто».

Оксана Верба, секретар газети «Наше місто»

Оксана Верба,

секретар газети «Наше місто».

Народилася у 1986 році у місті Старокостянтинові. Закінчила ЗОШ №5. Паралельно відвідувала комп’ютерні курси та отримала свідоцтво «Оператора комп’ютерного набору. З 2003 року навчається у Відкритому Міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на факультеті правознавства. На даний час працює секретарем Старокостянтинівської міської газети «Наше місто».