Новини Строкостянтинова Новости Староконстантинова

"НАШЕ МІСТО" Бліц - опитування Про що мріють наші діти?Найбільша радість, гордість батьків - їх діти. Усі вони такі різні: зі своїми мріями та бажаннями, примхами та капризами, але усіх їх дуже люблять рідні. Адже як можна не любити ці крихітні створіння, копії мами чи тата. Лише в них батьки бачать сенс життя, лише заради них готові вернути гори, лишень би доня чи синочок були здорові, усміхнені, задоволені. Сьогодні напередодні Дня захисту дітей ми зустрілися з вихованцями ДНЗ №8 «Калинонька» і поцікавились, про що мріють наші діти, що люблять робити, чим захоплюються.


Конвенція ООН про права дитини
Ст. 6 … кожна дитина має невід’ємне право на життя.
Ст. 7 Дитина має бути зареєстрована зразу ж після народження і з моменту народження має право на імя і набуття громадянства , а також, наскільки це можливо, право знати своїх батьків і право на їх піклування.
Ст. 14 … поважають право дитини на свободу думки, совісті та релігії.
Ст. 16 Жодна дитина не може бути об’єктом свавільного або незаконного втручання в здійснення її права на особисте та сімейне життя, недоторканість житла, таємницю кореспонденції або незаконне посягання на її честь і гідність.
Ст. 18 … забезпечити визнання принципу загальної та однакової відповідальності обох батьків за виховання і розвиток дитини.
Ст. 19 … вживають всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітніх заходів з метою захисту дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, образи чи зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, з боку батьків, законних опікунів будь-якої іншої особи, яка турбується про дитину.
Ст. 23 … неповноцінна в розумовому або фізичному відношенні дитина має вести повноцінне і достойне життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю впевненості в собі і полегшують її активну участь у житті суспільства.
Ст. 24 … право дитини на користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоровя та засобами лікування хвороб і відновлення здоровя.
Ст. 28 … визнають право дитини на освіту…
Ст. 31 … визнають право дитини на відпочинок і дозвілля, право брати участь в іграх і розважальних заходах, що відповідають її віку, та вільно брати участь у культурному житті та займатися мистецтвом.
Ст. 36 … захищають дитину від усіх форм експлуатації, що завдають шкоди будь-якому аспекту добробуту дитини.

 

Ваня Гуменний

 

Софійка Бугай

 

Юля Мишенюк

 

Софійка Лукасик

 

Марія Вакарєва

 

Анастасія Сіманькова

 

Владислав Попик

- Для мене моя родина є найбільшою цінністю, я дуже люблю маму, тата, а ще сестричок. Я дуже люблю проводити час у своєї бабусі, там мені тато ставить басейн, де я із задоволенням граюсь. А ще мрію про справжню машину, яку сам водитиму. У майбутньому хочу стати водієм, думаю, це дуже цікава професія, адже водій щоразу відвідує нові місця, дізнається про них цікаві факти.
 
  - Найбільше за всіх я люблю маму, тата та маленького братика Богданчика, доглядати за яким із задоволенням допомагаю мамі. Мені дуже подобається малювати природу, тому коли виросту хочу стати художником. Я досить часто їжджу до бабусі у село, у мене там є багато друзів, з якими проводжу час, граюсь. А ще люблю дивитися мультики, ходити на пікніки з мамою і татом.
 
  - Моя сімя – це найкращі мої друзі, я дуже люблю усіх рідних. Мрію поїхати разом зі своєю родиною у Карпати. Часто відвідую свою бабусю, яка живе у селі, мені подобається їй допомагати, а ще допомагаю мамі робити вареники, піцу. Як виросту мрію стати перукарем, зараз із задоволенням роблю зачіски лялькам. Ще люблю дивитися мультики і комедії, улюблений мультик «Черепашки Ніндзя».   - Я люблю усіх рідних маму, тата, а ще дуже поважаю дідуся Ваню, дідусь живе у селі я часто до нього їжджу. Він брав участь у війні, має багато медалей, часто мені розповідає про події того часу. Найбільше всього у світі я хочу, щоб ніколи не було війни. Ще я хочу поїхати на море, люблю дивитись мультики. А мрію стати принцесою, як у казці, якщо це можливо   - Я дуже люблю маму і тата, а сестричка Каріна моя найкраща подруга. Мені подобається подорожувати зі своєю родиною ми їздимо на море, у Карпати, відпочиваємо у лісі. А ще люблю малювати, із задоволенням допомагаю мамі готувати салати, піцу. Мрію стати нотаріусом як моя мама. Подобається дивитися мультики, улюблений «Качині історії».  
- Я дуже люблю своїх рідних, мрію разом з ними поїхати на море, адже це так чудово, коли поруч люди, які тебе люблять. Коли виросту хочу стати дресирувальником звірів, працювати у цирку. У мене вдома живе собачка Джессі, мені подобається з нею гратись, а ще я люблю малювати, допомагати мамі пекти блінчики. Люблю дивитись мультики, фільми, улюблений «Про Попелюшку».
  - Я мрію поїхати до бабусі в Коломию, тому що я там буваю не так часто. У мене там є друзі, з якими я гарно проводжу час. Ще у мене є бабуся у селі. А коли виросту мрію зніматись в кіно, співати, хочу стати зіркою, аби мене впізнавали. Вранці я завжди застеляю своє ліжечко. А ще мені дуже подобаються мультики, найбільше «Скрудж Макдак», «Шрек», я колекціоную наклейки, журнали із зображенням героїв цих мультиків.


Підготувала Леся Гусарчук