Новини Строкостянтинова Новости Староконстантинова

"НАШЕ МІСТО" Бліц - опитування "ЯКОМУ ІЗ ЗМІ ДОВІРЯЮТЬ СТАРОКОСТЯНТИНІВЦІ"

Андрій, військовослужбовець

 

Алла, продавець

 

Ліана, учениця гімназії

 

Володимир, військовослужбовець

 

Альона, по догляду за дитиною

– Із усіх засобів масової інформації я найбільше довіряю телебаченню, але вважаю, що інформація, яка у них подається не завжди достовірна. Я говорю про новини, які досить часто дивлюсь. Читати газети не має часу, у зв’язку з роботою, хоча політінформацією цікавлюсь завжди. Люблю слухати радіо, але тільки FM, просто полюбляю музику.   – Довіряю телебаченню, але не всім каналам. Люблю слухати радіо, зокрема, розважальні програми. Слідкую за місцевою пресою та усіма політичними новинами. Але хочеться, щоб у ЗІМ більше розповідали про відомих, талановитих та цікавих людей, про ту користь, яку вони приносять суспільству, про дітей, юних талантів. Сучасним ЗМІ не вистачає, мабуть, щирості.
 
  – Я часто дивлюсь телебачення, і вважаю, що там подається найбільш правдива інформація. Зокрема, люблю дивитися правдиві історії з життя, репортажі про реальні події, вважаю такі передачі цікавими та корисними. Завжди читаю газету «Факти», якій теж довіряю. Радіо слухаю, але люблю тільки музичні канали.   – Найбільше дивлюсь телебачення – тому що довіряю. Наприклад, щодня спостерігаю за новинами. Саме у цьому виді ЗМІ можна побачити реальні факти про окремі події, які ще й візуально підтверджуються, хоча і тут не усе буває правдою. Я щотижнево читаю газети, зокрема «Наше місто», рубрики та статті завжди обираю за настроєм – на що налаштований, те і читаю. Хочеться, щоб у пресі трохи більше висвітлювали плани та підсумки роботи місцевої влади.   – Повністю довіряти ЗМІ не варто, краще надіятися лише на себе, слухати старших та не залишати поза увагою поради мудрих людей. З усіх ЗМІ надаю перевагу телебаченню, якому довіряю лише частково. Хоча вважаю, що з деяких передач, наприклад, про дітей та їх виховання, можна багато чому навчитися. Взагалі, інформація – це цікава та корисна річ, її замало не буває.
 

Підготували Анна Музика та члени клубу журналістики – Анна Когівчак, Анастасія Куць, Василь Гончарук, Олександр Шафорост.