Новини Старокостянтинова Новости Староконстантинова Starokostyantyniv  News

 

Повернутися на головну сторінку газети "Наше місто"

 

 

 і таке буває

 

 аномалія?!

 

КОМП'ЮТЕРНИЙ ВІРУС АТАКУВАВ ЦИРК ШАПІТО

КОМП'ЮТЕРНИЙ ВІРУС АТАКУВАВ ЦИРК ШАПІТО у Старокостянтинові


Кібер злочинність впливає не тільки на віртуальний світ, але і на реальний. Так в нашому місті була зірвана циркова шоу програма невідомим вірусом, який поселився в цирковому комп'ютері.

Наше місто відвідують багато циркових труп, з різними розважальними програмами. З кожним їх приїздом місто пожвавлюється. Діти з нетерпінням чекають зустрічі з улюбленими клоунами і звірятками, а батьки готують суму грошей, щоб відправити своїх чад до цирку. На сьогоднішній день такий похід обійдеться на одну дитину мінімум 50 грн.. У цю суму входить: квиток, попкорн або солодка вата і сувенірчик, а якщо ви хочете фото на пам'ять приплюсуйте ще гривень 30! Що поробиш, розважатись сьогодні не дешево.
На минулих вихідних в наше місто приїхав цирк шапіто «Кобзов» зі своєю новою цирковою програмою «Арена+». Всіх охочих запросили відвідати шоу в будь-яких з чотирьох днів: четвер, п'ятниця, субота або неділя. Час для виступу і дні тижня були прийнятні, і тому очікувалося багато глядачів.
Але на перший виступ прийшло не так багато народу як хотілося. Чи то рекламна кампанія підвела, чи то вплинув напередодні, візит іншого цирку, з гучною назвою «Цирк на воді». Але оптимізм циркачів «Кобзова» не покидав, адже це тільки перший день, та для акторів і їх вихованців важливо, не так кількість як якість, тобто вдячні глядачі. Хоча кількість надалі, може перетворитися на якісний результат грошового еквіваленту. Здавалося, що може взагалі відмінити циркову програму, навіть проливні дощі не перешкода для виступу, навіть невелика кількість глядачів. Але все таки є щось, що змусило адміністрацію цирку відмінити шоу-програму. Це щось, виявилося іншою програмою, так званою вірусом.
Шкідлива програма блокувала роботу спеціалізованого програмного забезпечення циркового комп'ютера в якому знаходилися всі необхідні музичні композиції і візуальні ефекти для виступу. Як повідомили працівники цирку: актори і звірі, від вторгнення вірусу не постраждали. Єдине довелося відмінити виступ. Відповідальні за музичне оформлення вимушені були поїхати до Києва, щоб відновити роботу комп'ютерної програми. Ті у кого були квитки на виступ в п'ятницю теж не постраждали, оскільки мали можливість по своїх квитках пройти в будь-який з подальших днів перебування цирку в місті.

Руслан Харківський адміністратор starokostyantyniv.com
Фото автора

Обговорити дану статтю можна в новинах на starokostyantyniv.com
Чекаємо коментарів.
 

Яблуні зацвіли разом з жоржинами

Яблуні зацвіли разом з жоржинами


Останнім часом в ЗМІ дуже часто можна чути новини про природні аномалії, які відбуваються у флорі на території України та довколишніх держав. Ці аномальні явища, на думку учених, пов'язані із зміною клімату і частіше зустрічаються в південних районах.
Два тижні назад в новинах повідомлялося, що в Придністров'ї з початком осені зацвіли вишні і яблуні. Особливого інтересу ця інформація не викликала, оскільки у наш час мало чому доводиться дивуватися.
Але нещодавно я став свідком картини, яку спостерігав у нас в Старокостянтинівському районі, в селі Веснянка разом з жоржинами зацвіла яблуня. Цей факт мене підштовхнув звернутися до Internet і пошукати інформацію, пов'язану з такою аномалією.
Те, що було зафіксоване в Придністров'ї, біологи пояснили це зміною клімату. Вже другий рік підряд регіон страждає від сорокаградусної спеки. Через це деякі плодові дерева впали в сплячку, скинули листя, а зараз почалося пробудження - зовсім як навесні. Плутанина в порах року у рослин трапляється украй рідко - приблизно раз в 10 років.
Подібна «плутанина» в останні роки відбувається дуже часто. Аналогічні явища можна зустріти всюди.
Минулого року практично в кінці літа зацвіли каштани. Таке диво природи кияни запримітили на Нивках. Дивовижно те, що пишні суцвіття з'явилися майже на голих гілках.
Також відомий випадок другого цвітіння горобини в серпні місяці. Поряд з майже доспілими плодами знову з'явилися білі квіти. Учені зізнаються: повторного цвітіння у горобини вони ще ніколи не бачили. Кілька років тому, учені спостерігали картину, як бузок намагався другий раз набрати цвіт, але так і не розпустився. Друге цвітіння можна було спостерігати і у інших представників флори. Цього року, в деяких районах, двічі порадували квітами картопля і бузина. Також декілька років підряд декоративні квіти вже в серпні дають насіння, і з них з'являються нові сходи.
Подібні явища мають різні причини. Учені-ботаніки говорять, що рослина просто не встигла доцвісти навесні - перешкодили або високі температури, або сильні дощі. Ці чинники викликають припинення нормальної діяльності. В цьому випадку цвітіння відкладається, тобто частина квіток відцвітає в зазначений час, а інші пізніше. Проте буває і інакше, якщо влітку на дерево або чагарник діяли негативні чинники, вони можуть розпуститися удруге в кінці серпня - початку вересня. Частіше рослини зацвітають вдруге ближче до осені, якщо було холодне літо. Буває і так: спочатку сухе літо «гальмує» розвиток організму, а потім проходять сильні дощі, в цьому випадку в «свідомості» рослини все змішується, і їй здається, що знову настала весна і пора квітнути. До цих пір точно невідомо, які «думки» штовхають рослину на друге цвітіння.
З погляду біологів і екологів, до цвітіння дерев і чагарників восени має відношення глобальне потепління. Зміна клімату торкнулася безпосередньо і України, і це лише один з негативних чинників, який говорить, що дерева ростуть в екстремальних для них умовах.
Повторне цвітіння може надалі привести до зменшення врожайності. Фахівці стверджують, що повторне цвітіння нічим хорошим не обертається. В цьому випадку рослина повторно витрачає свої сили на цвітіння, а в цей час вже пора поклопотатися про свої плоди. Так, якщо картопля цвіла двічі, швидше за все, великого урожаю не буде. Не встигнуть дозріти і плоди горобини. Крім того, впливає і мала кількість комах в цей час, які необхідні для «запліднення».
Квітучі другий раз на рік сади деякі люди схильні вважати поганою прикметою. Проте ніяких доказів зв'язку другого цвітіння з людськими бідами не існує.
Повторне цвітіння може сказати або про затяжну осінь, або про холодну зиму. Ось така напівнаукова прикмета існує серед серйозних наукових людей.

Р.S: Одних людей аномальні явища насторожують, дають привід зайвий раз хвилюватися, а інших залишатися оптимістом і радіти тому, що незвичайне природне явище дає можливість двічі в рік відчути весну.


Руслан Харківський адміністратор starokostyantyniv.com
Фото автора