Новини Старокостянтинова Новости Староконстантинова Starokostyantyniv  News

 

Повернутися на головну сторінку газети "Наше місто"

 

 

 

 свято

 

 на часі

 

Величне свято Християн нашої країни!

 

Спілна молитва "Отче Наш" священиків різних конфесій міста Старокостянтинова

Різдво Господнє стукає у хату,
сьогодні народилось нам Життя
ходімо всі Христу колядувати
хай нас єднає Божеє Дитя!


В пітьму віків вже ніч та відступила
Коли, втомившись від озлобленості та тривог
Земля в обіймах неба відпочила
І в тиші народився: «З нами БОГ!»
Та багато що вже неможливо нині:
Царі на небо більше не глядять
І пастухи не слухають в пустелі
Як ангели про Бога говорять.
Але вічне, що в цю ніч відкрилося, -
Незруйноване часом воно
І Слово знову в душі людей народилося
Народжене над яслами давно.
Так! З нами Бог не там, в наметі блакитному
Не за межами незліченних світів
Не у злім вогні і не в подиху бурхливому
І не в заснувшій пам'яті віків.
Він тут тепер серед марноти випадкової
В потоці гучнім життєвих тривог.
Людина - господар таємниці радісної:
Безсило зло, ми вічні, З НАМИ БОГ!

На землі лежить сніг, немов білосніжне покривало вкутало місто. Навколо розливається нез'ясовна благодать. Навіть міське повітря цього дня пахне особливою, неповторною свіжістю. Душа наповнюється ніжністю до всього та спокоєм, який дає надію на віру у вічне життя. Це час святкування Різдва Ісуса Христа.
Різдво Христове є одним з найважливіших і шанованих християнських свят. Зараз напевно важко знайти людину, яка не сказала б що таке Різдво. З кожним роком це свято все більше і більше проникає в наші сім'ї, суспільство, культуру. Святкування Різдва в нашій країні ставитися на один рівень з Новим роком, Днем Незалежності і має законний червоний день календаря. Це день коли можна не поспішати до роботи та побути удома з сім'єю або поїхати до родичів.
Культура святкування Різдва в нашій країні останніми роками набирає ті масштаби, коли охоплюються всі сфери життєдіяльності людини, тоді як на Заході святкування Різдва вже досягло свого піку комерціалізації і суть свята непомітно змістилася убік. Для багатьох європейців Різдво це символічні подарунки, магазинні знижки, святковий розпродаж і не більш.
Щоб зрозуміти сутність цього свята необхідно звернутися до джерела – Біблії. В ній написана вся передісторія і історія Різдва. Хочеться, щоб в свято Різдва ми ніколи не забули, чий День народження ми святкуємо, Хто народився цього дня, та яка мета Його народження.
Дуже гарний приклад святкування Різдва показали віруючі християни різних конфесій нашого міста. 13 січня вони запросили всіх жителів міста розділити разом радість Народження Ісуса Христа. Цей день можливо увійде до історії міста, коли підтвердилася сила і єдність християн в Бозі.
На свято яке проходило біля торгового центру що у Болгарському містечку були запрошені служителі помісних церков зі своїми прихожанами:
Отець Збігнієв, замісник настоятеля парафії Народження Святого Йоана Христителя;
Пастор Сергій, релігійної громади Християнської Церкви Повного Євангелія «Зоря життя»;
Отець Юрій, настоятель парафії Святої Рівноапостольної Княгині Ольги Української Греко - Католицької Церкви;
Отець Степан, протоієрей, Благочинний Старокостянтинівського району настоятель Свято-Троїцького храму Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Окрім різдвяних колядок звучали свідоцтва віруючих, життя яких змінилося завдяки народженню Ісуса Христа. Також лунали поздоровлення священиків і спільна молитва Отче Наш. Кожного присутнього на святі чекав гарячий чай з солодощами і медом.
Наприкінці свята, під різдвяні пісні, усі люди взявшись за руки створили великий хоровод. Серед присутніх відчувалась Божа благодать, єдність та любов. Народження Ісуса Христа принесло надію на спасіння та єднання усіх людей.
 

Шановні вкладники!

Заощадження будуть повертаті у місті СтарокостянтиновіВідповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» для повернення знецінених заощаджень Ощадбанку колишнього СРСР встановлена вимога щодо створення інформаційно-аналітичної системи "Реєстр вкладників заощаджень громадян" (далі - Реєстр). При цьому, підставою для включення вкладника до цього Реєстру є дані щодо ідентифікації особи вкладника.
Для проведення ідентифікації вкладники повинні звернутися до установ банку за місцем знаходження вкладу, пред'явити наступні документи:
паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок паспорта, які містять прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, серію та номер паспорта, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності);
довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її ксерокопія (довідка не надається у випадку наявності в паспорті відмітки про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера);
ощадних книжок по компенсаційних рахунках, а за їх відсутності ощадних книжок ні вкладами Ощадбанку колишнього СРСР;
цінних паперів (облігацій Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державних казначейських зобов'язань СРСР, сертифікатів Ощадного банку СРСР).
У випадку звернення до установи банку довіреної особи вкладника, додатково до перелічених документів додаються довіреність вкладника, оформлена належним чином, її ксерокопія, паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок, які містять прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, серію та номер паспорта, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності), довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків та її ксерокопія.
ДО ВІДОМА ВКЛАДНИКІВ ОЩАДБАНКУ КОЛИШНЬОГО СРСР
В зв’язку із створенням Реєстру вкладників по знецінених заощадженнях запрошуємо вкладників Ощадбанку колишнього СРСР, які після 2002 року не зверталися до установ ВАТ «Ощадбанк» і не отримали компенсаційні ощадні
книжки починаючи з 8 СІЧНЯ 2008 року, звернутись в установу Ощадбанку за місцем знаходження компенсаційних рахунків для проведення звірки залишків за цими рахунками.
При собі необхідно мати:
ощадні книжки по компенсаційних рахунках, а в разі їх відсутності – по основних рахунках;
паспорт та копію паспорта (стор.1-2, та сторінки, де зазначена відмітка про місце проживання); до кожної вкладної книжки;
довідку про ідентифікаційний номер та її копію.
Адміністрація облуправління ВАТ "Ощадбанк"