Новини Старокостянтинова Новости Староконстантинова Starokostyantyniv  News

 

Повернутися на головну сторінку газети "Наше місто"

 

 

 

 свято

 

 свято

 

22 грудня запалить вогні Старокостянтинівська ялинка


Новий рік у Старокостянтинові


Згідно указу Президента України №1173/2007 «Про заходи щодо організації та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей» уже цієї суботи, 22 грудня відкриється головна новорічна ялинка на Майдані Незалежності у місті Києві, а разом з нею – ялинки у у обласних та районних центрах, містах республіканського та обласного значення.
Отож 22 грудня о 16 год. на площі біля міської ради відбудеться святкове відкриття новорічної красуні Старокостянтинова. Подивитися на святкові вогні Старокостянтинівської ялинки та прийняти участь у заходах запрошуються всі бажаючі.
 

З Різдвом Христовим!

О. Станіслав, настоятель парафії Народження Святого Йоана Христителя у м. Старокостянтинові


Вітаємо усіх християн та людей доброї волі, усіх
жителів нашого міста, а особливо прихожан римо-католицької парафії Народження Святого Йоана Христителя зі святом Різдва Христового!
Зичимо Вам, тепла та злагоди у ваших родинах, нехай приклад Святого Сімейства оживає та ясніє у ваших сім'ях!
Бажаємо віри у справедливість та витривалості у пошуку правди, щоб проблеми та негаразди повсякденного життя у сучасному світі не заступили Вам світло Вифлиємської зірки, яка показує шлях до Справжньої та Вічної Правди, до Новонародженого Ісуса!
Нехай на ці Різдвяні Свята оселею для Маленького Божого Дитяти будуть не холодні ясла, а Наші щирі та відкриті серця, нехай у них народиться Господь! Бажаємо Вам, щоб наступаючий 2008-ий рік був часом, який ми проживемо з Богом, часом, який наблизить нас до Неба, часом, в якому Господь зробить нас кращими!
Запрошуємо усіх жителів міста на святкову Службу Божу у Надвечір'я Різдва Христового, яка розпочинається о півночі з 24-го на 25-те грудня у нашому храмі.
Бажаємо усім Вам радісних свят!
О. Станіслав, настоятель парафії Народження Святого Йоана Христителя у м. Старокостянтинові
Христос рождається!
Славімо Його!