Новини Старокостянтинова Новости Староконстантинова Starokostyantyniv  News

 

Повернутися на головну сторінку газети "Наше місто"

 

 

 

 знай наших

 

 святковий настрій

 

Діяльність 42 гарнізонного Будинку офіцерів визнано найкращих

За матеріалами газети «Крила України»
№ 31 від 3 – 8 грудня 2007 року

Начальник 42 ГБО підполковник Блискун Є.Ю місто Старокостянтинів


28 – 29 листопада у м. Київ за головування начальника Головного управління особового складу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Володимира Миколайовича Артюха відбулись навчально-методичні збори начальників та головних бухгалтерів гарнізонних Будинків офіцерів Збройних Сил України.
Головним питанням зборів було підведення підсумків життєдіяльності гарнізонних Будинків офіцерів за 2006-2007 навчальний рік. Висвітлювались та обговорювались основні аспекти діяльності Будинків офіцерів – господарська, фінансова та культурно-просвітницька. Чи не вперше за багато років працівникам військових закладів культури випала нагода спільно обговорити велику кількість питань стосовно функціонування ГБО як суб’єктів господарської діяльності, як осередків військової культури та багато іншого. За два дні проведення зборів кожен з представників Будинків офіцерів ЗС України зміг задати будь-які запитання керівному складу Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, зокрема першим заступникам начальника Головного управління особового складу генерал-майорам Копаниці О.В. та Кропивченко С.І. Вони надали учасникам зборів змістовні відповіді.
…А заключним етапом зборів стало визначення кращих Будинків офіцерів Збройних Сил України. І ось тут найприємніше – за підсумками діяльності ГБО ЗС України у 2006-2007 навчальному році чільне друге місце посів 42 гарнізонний Будинок офіцерів, що розташований у мальовничому Старокостянтинівському гарнізоні. Варто відмітити, що діяльність цього закладу військової культури неодноразово висвічувалась на шпальтах як нашої газети так і інших друкованих видань Міністерства оборони України. Як тільки мені стала відома ця приємна звістка я відразу зателефонував начальнику 42 ГБО підполковнику Євгену Юрійовичу Блискуну і привітав його з таким почесним і водночас нелегким званням «кращого з кращих». І ось коротке телефонне інтерв’ю з Євгеном Юрійовичем:

Авт.: Євгене Юрійовичу, яким був шлях до визнання?
п/п-к Блискун Є.Ю.: На посаді начальника 42 ГБО я з вересня 2000 року і за цей час було всяке – і хороше, і не дуже. Загалом, 42 ГБО жив повсякденним життям, але щоденно набираючись досвіду. Не відразу вдавалося обминати всі «підводні рифи», і на жаль, у деяких випадках вчилися на власних помилках. Але «не помиляється той, хто нічого не робить».
Авт.: Що Ви заклали в основу своєї роботи як начальника ГБО?
п/п-к Блискун Є.Ю.: Саме головне в роботі – сама робота. Моє життєве і службове кредо – ніколи не зупинятись на досягнутому. Завдячуючи цьому правилу було зроблено дуже багато – про 42 гарнізонний Будинок офіцерів заговорили, як про осередок військової культури з неабияким потенціалом. На базі 42 ГБО було започатковано багато фестивалів, конкурсів від міського до регіонального рівнів, створилась потужна творча бригада до складу якої я відбирав дійсно «кращих з кращих», і саме тому зараз гурт «2+3» «виріс» до звання народного аматорського і давно знаний на творчих теренах України. Їх чули та бачили Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Київ та багато інших міст та гарнізонів України.
Авт.: Може відкриєте якийсь секрет, як командир, начальник?
п/п-к Блискун Є.Ю.: Ніяких секретів не маю, скажу лише одне – кожен начальник чи керівник сильний саме своїм колективом! Я, як начальник розумію, що визнання нас кращими – це насамперед заслуга мого колективу, моїх підлеглих. Саме завдячуючи їхнім професійним знанням та умінням, їхнім серцям та душам, вкладеним у виконання своїх повсякденних обов’язків, наш 42 ГБО визнано одним з кращих!
Авт.: Нескромне запитання, Євгене Юрійовичу! Плани на майбутнє…
п/п-к Блискун Є.Ю.: Нескромна відповідь! Друге місце – це не перше.
Задля більшої об’єктивності оцінки дводенних зборів я звернувся за коментарем ще до одного їх учасника – начальника відділу інформаційно-пропагандистського забезпечення та культури управління особового складу ПС ЗС України полковника Валерія Рубана. Відповідаючи на запитання щодо важливості і значущості цих зборів, він відповів, що подібний захід відбувся вперше за останні п’ять років. Він, зокрема, зазначив:
п-к Рубан В.О.: Ці збори корисні і дуже важливі як для начальників гарнізонних БО, так і для головних бухгалтерів. Вперше за п’ять років начальники ГБО отримали можливість побачити один одного, обговорити нагальні проблеми, у живому спілкуванні обмінятися досвідом, почути своїх керівників з Міністерства оборони і генерального штабу, отримати розпорядження і накази, так би мовити, з перших вуст.
Коментуючи відзначення серед кращих у Збройних Силах колектив 42-го гарнізонного Будинку офіцерів, де начальником підполковник Євген Блискун, Валерій Олексійович зауважив:
п-к Рубан В.О.: Це справедливе визнання. Це найкращий заклад культури у Повітряних Силах протягом багатьох останніх років. А Євген Юрійович – це той керівник, який постійно генерує нові ідеї, методи роботи в організації дозвілля військовослужбовців і членів їх сімей, він постійно у творчому пошуку. Таких людей, на жаль, як у культурно-просвітницькій, так і у виховній роботі загалом нам дуже бракує. з впевненістю зазначу, знаючи потенціал підполковника Блискуна, його енергійність і відданість справі, я сприйму як належне, якщо на наступних таких зборах він стане не другим, а першим і найкращим у Збройних Силах України.

Андрій Агєєв, «Крила України».
Фото автора.

До зустрічі з Святим Миколаєм діти підготувалися ретельно

Святий Миколай в місті СтарокостянтиновіНапередодні Дня Святого Миколая управління у справах сім’ї та молоді спільно з дитячою районною бібліотекою провели святковий захід для дітей інвалідів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. 225 дітей було запрошено на свто. Гарну концертну програму дітям та батькам запропонували учні 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (класний керівник Л.А. Ліщук, музичний керівник В.О. Куклюк).
З привітанням для присутніх звернувся заступник міського голови В.Л. Ніконішин та головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді Т.П. Чепурна. По закінченню концертної програми діткам було вручено солодкі подарунки від Святого Миколая.
А власне 19 грудня, у День Святого Миколая за доброю традицією подарунки отримали всі учні навчальних закладів нашого міста. З самого ранку представники міської ради, її виконавчого комітету, управлінь та відділів та особисто сам міський голова Микола Мельничук поспішили до садочків, шкіл та спеціалізованих центрів із солодкими подарунками. А діти підготували для поважних гостей незабутні святкові заходи, показуючи свої неймовірні таланти та вміння. Окрім того, до дітей центру реабілітації дітей-інвалідів прийшли на свято представники костелу, представивши перед вихованцями незабутню музичну програму.
На високих нотах любові до ближнього вкотре пройшла ця традиційна акція. Думаємо, ставити крапку не варто. Адже ми ще почуємо чимало відгуків про зустріч з Миколаєм та його дарунки.
Ред.