овини Старокостянтинова Новости Староконстантинова News

 свято 

 

  подія

 

Хмельниччина святкова

День Хмельницького


22 та 23 вересня 2007 року Хмельницький перетворився на людне, радісне, святкове місто, прикрашене державною символікою, золотавим вбранням осінніх дерев, павутинням бабиного літа та теплою, сонячною дниною. Збіг таких приємних обставин був, мабуть, не випадковим, адже саме у ці дні Хмельницький відзначав 576 річницю свого народження, а область – 70-ліття з часу заснування. Розділити торжества до обласного центру з’їхались делегації не тільки з усіх міст та районів Хмельниччини, а й з сусідніх областей, Києва, інших міст України.
Привітати подолян зі святом завітав і Президент України В.А. Ющенко. Він подякував краянам за плідну працю, за продовження і збереження кращих традицій попередніх поколінь, побажав наснаги в розбудові і примноженні слави подільського краю, який є невідємною складовою України.
Віктор Андрійович розповів також про суспільно-політичну ситуацію в країні напередодні дочасних парламентських виборів, зазначивши, що лише перемога демократичних сил дасть можливість динамічно розвиватись Україні з орієнтацією до європейських стандартів життя, забезпечення зростання життєвого рівня українців, підвищення заробітної плати працівникам бюджетних організацій, ліквідацію зрівнялівки в пенсійному забезпеченні на основі трудового стажу, розвитку аграрного сектору та захисту селян, особливо, що стосується земельного питання, подолання корупції, рівної відповідальності усіх без винятку перед законом тощо. Президент зазначив, що кошти на ці та інші програми є, потрібна лише злагоджена відповідальна робота, у першу чергу основних інститутів влади, парламенту, уряду, Президента. На закінчення виступу Президент України нагородив велику групу подолян державними нагородами.
Заходи з відзначення дня народження Хмельницького та області продовжились великою святковою програмою за участю колективів художньої самодіяльності та відомих естрадних виконавців. Упродовж святкових днів на майдані та центральних вулицях міста було представлено різноманітні виставки, презентації кращих досягнень краю, покази мод тощо. Одним словом, свято вдалось на славу й залишилось радісним, пам’ятним для хмельничан та гостей міста.

Візит до Старокостянтинова
 

Янукович в Старокостянтинові
20 вересня 2007 року у Старокостянтинів в рамках передвиборчого туру приїздив лідер Партії регіонів Віктор Янукович. На площі біля Будинку Рад тривав його 14-хвилинний виступ. Побачити та почути Віктора Януковича прийшли не тільки його старокостянтинівські прихильники, а й делегації з сусідніх районів. Було на акції також чимало громадян, які не розділяють і не підтримують політики регіоналів та їхнього лідера, але задля цікавості хотіли побачити нинішнього Прем’єр-Міністра, що між тим перебуває у відпустці в зв’язку з передвиборчою агітацію. Чогось особливого у цій зустрічі не було, бо наше місто та край переважно підтримує демократичні партії та блоки.
Однак перестаралися місцеві та обласні очільники Партії регіонів. Хотіли, напевно, якнайкраще догодити своєму лідеру. То ж вже уранці організували розміщення у місті стрічок на деревах, стовпах та інших непередбачених місцях, чим порушили відповідне розпорядження виконавчого комітету міської ради щодо відведення та обладнання спеціальних місць для агітації. Отож, символіку партії було знято працівниками комунальних служб, а з їх розповсюджувачами проведено попереджувальне роз’яснення щодо правил агітації та відповідальності за їх порушення.
Ред.