Новини Старокостянтинова Новости Староконстантинова News

 Справи комунальні 

 

 

 

Оцінку поставить зима
Прокоментувати стан готовності комунального підприємства «Тепловик» до роботи в осінньо-зимовому періоді 2007-2008 року редакція попросила головного інженера підприємства Дмитра Івановича Чабана.

В квітні місяці поточного року були складені, погоджені і затверджені організаційно-технічні заходи по підготовці підприємства «Тепловик» до роботи в опалювальний період 2007-2008 року, якими передбачено капітальні, поточні та профілактичні ремонти обладнання і комунікації котелень, теплових мереж та внутрішньобудинкових мереж теплопостачання приміщень, а також газового господарства підприємства, які на сьогоднішній день практично виконані. Зокрема по котельні вул. Попова 13, Бурлуцького 5, Комсомольської 8 (шпиталь) – (майстер Свістунов В.Т.). Замінено засуви, проведено ремонт водно-хімічного обладнання, водопідігрівачів та водогрійних котлів в кількості 10 шт. проведені ремонтні роботи внутрішньобудинкових мереж в підвальних приміщеннях житлових будинках по вул. Попова 15, 17, 19, Острозького 66, 68, 53, 55 та ін.
По котельнях вул. Миру 1/136, 1/139 – (майстер Москаленко В.В.), закінчено ремонт тепломережі, водогрійних котлів, насосного обладнання, ГРП котельні по вул. Миру 1/139, на котельні по вул. Миру 1/136 замінено елементи хімводопідготовки котельні та мережного насоса.
Також ремонтною бригадою дільниці проведені ремонтні роботи системи опалення житлових будинків по вул. Миру 1/150, 1/152, 1/145, 1/105, 1/109 та інших.
По котельні «Новітер» (болгарське містечко) – (майстер Сослюк М.О.), капітально відремонтовані водопідігрівачі на двох теплових пунктах в болгарському містечку та по вул. Попова. Проведені поточні та профілактичні ремонти водогрійних котлів, мережних насосів та запірної арматури в котельні та теплових колодязях. Також проведені ремонтні роботи внутрішньобудинкових теплових мереж по вул. Попова, Ессенській та інших. В даний час проводиться наповнювання системи опалення водою та опробовування системи на щільність.
На котельні по вул. Острозького 20, 40, Федорова 48, Чкалова 4 – (майстер Панов О.М.), проведені поточні та профілактичні ремонти водогрійних котлів, насосів гарячого водопостачання та мережних, водопідігрівача та запірної арматури в котельнях й теплових колодязях. В житлових будинках по вул. Острозького та Жовтневій проведені частково ремонтні роботи внутрішньо будинкових теплових мереж та запірної арматури в підвальних приміщеннях.
Котельні готові до роботи в опалювальний період. В даний час проводиться наповнювання системи водою та опробовування мереж на щільність, також проведені ремонтні роботи газового господарства відповідно до плану.
По котельні по вул. І.Франка 35 – (майстер Сторожук С.О.), проведені профілактичні роботи двох водогрійних котлів та їх удосконалення. Закінчуються будівельно-монтажні роботи по реконструкції водно-хімічної підготовки обладнання з метою більш надійного забезпечення системи живлення теплової мережі хімічно очищеною водою. Також проведені ремонтні роботи внутрішньобудинкових теплових мереж із заміною запірних засобів теплопостачання в житлових будинках по вул. І.Франка 25, 31, 21, 19, 29, 37, 39 та ін.
Великою проблемою для роботи по забезпеченню теплом житлових будинків являється те, що внутрішньобудинкові теплові мережі і їх запірна арматура були передані на баланс КП «Тепловик» у вкрай незадовільному стані, запущені в роботі, а запірна арматура зовсім заржавіла і потребує заміни із застосуванням газорізальних та газозварювальних пристроїв.
Всі теплопостачальні пристрої в підвальних приміщеннях виходять з ладу по причині вкрай неякісної роботи каналізаційних систем. В цьому напрямку нічого не робиться взагалі, незважаючи на неодноразові прохання, пропозиції і вимоги до відповідних відповідальних осіб по цих питаннях. В підвальних приміщеннях практично всі вікна вибиті чи відсутні взагалі, бруд, сміття, відсутнє будь-яке елементарне освітлення. Працювати чи обслуговувати теплові чи інші комунікації неможливо. Зокрема в містечках заводу «Металіст», Жовтневому та будинках Острозького 66, Миру 1/147, 1/146, 1/150, 1/140, І.Франка 25, 47.
На даний час проводяться проектно-підготовчі роботи по реконструкції котелень по вул. Острозького 20, 40 та вул. Попова 13 з метою більш економної і надійної їх роботи.
В плані також реконструкція котелень по вул. Миру 1/136, 1/139.
Колектив працівників КП «Тепловик» прикладе максимум зусиль для забезпечення безперебійної роботи відомчого обладнання та тепломереж і наданню необхідних послуг по забезпеченню теплом та гарячого водопостачання населення та організацій міста.
Також хочеться принагідно звернутись до усіх наших користувачів із таким проханням.
Найближчим часом будуть наповнюватись водою до робочого рівня системи теплопостачання житлових будинків і приміщень організацій. Всім мешканцям квартир і керівникам організацій необхідно перевірити на щільність і герметичність запірну арматуру, трубопроводів – теплоносіїв і особливо справність і роботоспроможність випускників повітря на верхніх поверхах і головних запірних вентилів гарячої і холодної води в кожній квартирі.
В багатьох помешканнях замість гарячої води із системи гарячого водопостачання, гарячу воду беруть із системи теплопостачання, що згубно впливає на якість теплопостачання по всьому будинку і в цілому містечка. Ці випадки постійно мають місце в Ворошиловському, Жовтневому та містечку заводу «Металіст». Пристрої для крадіжки гарячої води із системи опалення ці мешканці вже вмонтували, в опалювальні прилади. При виявленні таких явищ до цих злодіїв будуть застосовуватись суворі міри покарання.
До початку опалювального періоду необхідно заклеїти вікна, ущільнити всі двері, як вхідні в квартири, так і вихідні на балкон.

Як повідомив редакцію газети начальник Старокостянтинівської ЖЕК О.В. Денега, до осінньо-зимового періоду ЖЕК необхідно підготовити 284 будинки. Станом на 20.09.2007 року підготовлено 270 будинків, що становить 95% від їх загальної кількості:
По вул. Борлуцького 2/3 проведено ремонт відмостки на суму 8 тисяч гривень, Комсомольська 12 – на 7,5 тисяч гривень. По вул. Острозького 66, 64, Миру 3/20 проведено ремонт покрівлі на суму 65 тисяч гривень. По вул. Попова 9/55 проведено ремонт відмостки, ремонт та фарбування штукатурки першого поверху на суму 16 тисяч гривень.
На даний час закінчуються роботи по ремонту відмостки по вул. Попова 9/57, ремонт покрівлі по вул. Миру 1/154, а також проводиться ремонт вікон сходових кліток та ремонт, заміна вхідних дверей в будинках.
Всі роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду будуть закінченні до 1.10.2007 року.