Староконстантинов Старокостянтинів Starokostyantyniv

Місту 445 років

Хочете розмістити свою інформацію в INTERNET? Тоді зв'яжіться з НАМИ!!!

Громадсько-інформаційний портал "Місто Старокостянтинів"

Телефонна лінія

оновлення

04.03.07

 

повернутися на головну сторінку сайта

03.03.2007

Склад ради
Сесійна зала
Гарячі телефони
Депутати
Пряма лінія
Пряма лінія

Питання вивчаються детально

23 січня відбулась пряма телефонна лінія з першим заступником міського голови Володимиром Васильовичем Богачуком. Жодне питання, з яким звернулися до першого заступника громадяни міста, не було залишене поза увагою.

Так, пенсіонерка з вул. Колгоспна запитувала, коли буде проведений ремонт на цій вулиці та чому вона не освітлюється. По питанню благоустрою вул. Коротченко також звернувся її житель. А жителька міста Марія Грищук просила прислати до неї житлову комісію, щоб подивилися, в яких умовах проживає її сім’я, і запитувала коли надійде її черга на отримання квартири. Із житловими проблемами звернулися до Володимира Богачука також і жителі бараків, що по вул. Миру. Галина Петрівна, жителька міста, цікавилась, коли буде проведений перерахунок по «Тепловику», на що Володимир Васильович відповів, що перерахунок проводиться в звітний період, а це з 1.01 по 1.01 (у даному випадку - 2006 -2007р.) та пояснив громадянці процедуру по перерахунку тарифів, а результати запиту до підприємства «Тепловик» будуть висвітлені у ЗМІ. Пенсіонерка, яка проживає у 9 містечку, що по вул. Попова, від усіх пенсіонерів-жителів даного містечка прохала, щоб по маршруту їхньої вулиці їздив автобус до лікарні, наприклад – «одиниця». Адже у тому районі проживає багато пенсіонерів і їм важко дістатися до лікарні. Надійшла пропозиція від жительки району Цукрового заводу відкрити у їхньому мікрорайоні аптеку, адже на такий великий житловий масив немає жодної. Дане доручення буде надано управлінню економіки і це питання вирішиться, як сказав Володимир Васильович. Актуальним залишається також стан доріг у даному районі міста. Та дороги масиву були на балансі Цукрового заводу, недавно їх передали на баланс міста і ремонт уже запланований. А пенсіонер, інвалід ІІ групи Іван Трохимович сказав, що він часто їздить в обласну лікарню у м. Хмельницький, і коли повертається дизелем Хмельницький-Шепетівка, що прибуває на І вокзал міста, то немає чим дістатися додому, адже автобус, не дочікується пасажирів і відразу по приходу дизеля від’їжджає з зупинки. Обурений пенсіонер запитує: «Невже так важко водію зачекати 1-2 хвилини». На вулицях Їжакевича, Коцюбинського та Попова тиждень немає світла, - повідомила Володимиру Богачуку жителька міста. А мешканець с.Пашківці запитував про пільгові перевезення до села. Учителя місцевої школи цікавило, чи буде виплачено 13 зарплату вчителям.
Володимир Богачук на всі, без винятку, запитання відповідав чітко та локанічно, давав відповідні доручення керівникам установ, управлінь та відділів міської ради, щоб детально вивчити усі питання і надати уже більш конкретні відповіді.

Анна Музика
 

 

повернутися на головну сторінку сайта

Авторське право © 2006-2007  Всі права захищені

Копіювання матеріалів дозволено тільки з видимим посиланням на джерело: https://starokostyantyniv.com

Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією ЗАО "SpaceWeb" (м.Санкт-Петербург, Росія)